منو

یارانه معیشتی دی ماه ۹۸ کی واریز می شود؟ + مبلغ

یارانه معیشتی دی ماه 98 کی واریز می شود؟ + مبلغ

در این مقاله از پیکوپرای زمان واریز یارانه معیشتی دی ماه ۹۸ را به شما عزیزان اطلاع میدیم که این ماه قرار است برای ۶۰ میلیون نفر از ایرانیان به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز گردد.

زمان واریز یارانه معیشتی دی ۹۸

با اصلاح قیمت بنزین و افزایش نرخ آن از هزار به ۱۵۰۰ تومان سهمیه‌ای و ۳۰۰۰ تومان آزاد، منابعی ایجاد می‌شود که طبق اعلام دولت هر ماه در قالب کمک حمایتی به حساب خانوار‌های مشمول واریز می‌شود.

 

طبق پیش بینی‌های صورت گرفته از آبان امسال تا آبان سال آینده حدود ۳۰ هزار میلیارد تومان درآمد ناشی از افزایش قیمت بنزین باشد که در هر ماه حدود ۲۵۰۰ میلیارد تومان برآورد می‌شود، این رقم بین حدود ۶۰ میلیون خانوار توزیع خواهد شد این در حالی است که بعد از افزایش قیمت بنزین در سه روز متفاوت از آخرین روز‌های آبان تا دوم آذر، دور اول کمک‌های معیشتی واریز شد.

 

این درحالی است که نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه قرار است دهم هر ماه کمک معیشتی پرداخت شود و این اعلام در مواردی این انتظار را ایجاد کرده که برای آذر نیز پرداختی انجام شده و فرداشب (دهم آذر) حساب خانوار‌ها شارژ شود.

بر این اساس در دهم دی ماه دور دوم کمک‌های معیشتی واریز می‌شود، برای کمک‌های معیشتی نیزکه به حساب سرپرستان خانوار در یارانه نقدی واریز می‌شود برای خانوار‌های تک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهارنفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان پرداختی انجام خواهد شد.

گفتنی است؛  پرداختی بعدی یارانه ۴۵ هزار و ۵۰۰ تومانی اختصاص دارد که بیستم آذر واریز می‌شود و پرداخت بعدی حقوق و دستمزد است که آخر ماه انجام خواهد شد.

 

دومین مرحله از واریز یارانه معیشتی ۶۰ میلیون نفر فردا راس ساعت ۲۴ شب به حساب سرپرستان خانوار‌ها واریز می‌شود.

در این یارانه برای خانوارهای تک نفره ۵۵ هزار تومان، دو نفره ۱۰۳ هزار تومان، سه نفره ۱۳۸ هزار تومان، چهار نفره ۱۷۲ هزار تومان و پنج نفره و بیشتر ۲۰۵ هزار تومان پرداختی انجام خواهد شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

‫4 نظر

 • هادی گفت:

  من تو پول اجاره خونه ام ماندم بعد طرح معیشتی از من ندادن
  یکی کمکم کن بانک ملی(۶۰۳۷۹۹۷۲۱۳۷۹۲۶۶۷) قربانی هستم

 • . گفت:

  سلام برای ما بسته معیشتی واریزنشده همسرم بیکار و درامدی نداره و خونه نداره و ماشین زیر صدملیون داره

 • رضاتوازهی گفت:

  سلام یارانه معیشتی بنده واریز نشده درصورتیکه یارانه نقدی واریز میشه . بااینکه بیکار هستم و سرپرست خانواده چرا سایت ها تون دوباره برای بررسی های جامانده ها باز نمیشه

 • افسانه حسینپور گفت:

  سلام من تحت حمایت کمیته امداد هستم ویک نفرم بسنه حمایتی بماهم طعلق میگیرد

 • پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  آخرین مطالب
  کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است.هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.