منو

چگونه در مسابقه بی کرایه شبکه نسیم شرکت کنیم؟

چگونه در مسابقه بی کرایه شبکه نسیم شرکت کنیم؟

مسابقه بی کرایه که اجرای آن را محمد نادری برعهده دارد از شبکه نسیم پخش می شود در ادامه موضوع برنامه و نحوه شرکت در این برنامه را بخوانید.

برنامه بی کرایه از شبکه نسیم

برنامه «بی‌کرایه» به تهیه کنندگی آرش گودرزی یک مسابقه متفاوت است که با اجرای محمد نادری روی آنتن شبکه نسیم خواهد رفت، «بی کرایه» از مدل یک برنامه انگلیسی ساخته شده است که یکی از مسابقه‌های جریان ساز تلویزیون است که حدود ۹ سال در کشورهای مختلف ساخته شده و ادامه داشته است و شکل نوینی از مسابقه تلویزیونی را ارائه می‌دهد.

این تهیه‌کننده با اشاره به اینکه برخی از مسابقه‌های جدید تلویزیون و همچنین برنامه‌های استعدادیابی پیوندی بین رسانه و مردم ایجاد کرده است، گفت: پیش از این بیشتر، مدیران نهادها و مسئولان در تلویزیون دیده می‌شدند اما با مسابقه‌های جدید مردم بیشتر در این رسانه دیده می‌شوند. «بی‌کرایه» هم نوعی پیوند حوزه اجتماعی با تلویزیون است و مسافر با پا گذاشتن به درون تاکسی وارد صحنه مسابقه می‌شود.

آرش گودرزی تهیه‌کننده برنامه «بی‌کرایه» گفت: با اشاره به اینکه برخی از مسابقه‌های جدید تلویزیون و همچنین برنامه‌های استعدادیابی پیوندی بین رسانه و مردم ایجاد کرده است، گفت: پیش از این بیشتر، مدیران نهادها و مسئولان در تلویزیون دیده می‌شدند اما با مسابقه‌های جدید مردم بیشتر در این رسانه دیده می‌شوند. «بی‌کرایه» هم نوعی پیوند حوزه اجتماعی با تلویزیون است و مسافر با پا گذاشتن به درون تاکسی وارد صحنه مسابقه می‌شود.

آموزش ثبت نام در برنامه بی کرایه

نحوه شرکت در برنامه بی کرایه

این مسابقه شانسی است و کسانی که علاقمند هستند در آن شرکت کنند باید منتظر شانس باشند تا بتوانند مسافر این تاکسی شوند.

آرش گودرزی در این باره توضیح داد که در مساببه «بی کرایه» ثبت نام نداریم، یک تاکسی ون داریم با برچسب بی کرایه که راننده و مجری آن “محمد نادری” است داخل شهر می گردد و مسافر سوار می کند و به آن‌ها توضیح می‌دهد که می‌توانند با این تاکسی به مسیر خود ادامه دهند و یا پیاده شوند. اگر تصمیمی بگیرند بمانند می‌توانند تا زمانی که به مقصد می‌رسند به سوالات مسابقه هم جواب دهند و بابت هر پاسخ یک جایزه هم می‌گیرند و درواقع بدون اینکه کریه تاکسی بپردازند جایزه می‌گیرند. ویژگی خوب این برنامه این است که محدودیتی ندارد و هر کس آدرسی بدهد می‌تواند تا مقصد خود به سوالات جواب دهد.

سوالات برنامه

این تهیه‌کننده درباره سوالات مسابقه نیز یادآور شد: سوالات ما در این مسابقه براساس اطلاعات عمومی‌ای است که به درد مخاطب می‌خورد، برخی از مسابقه‌ها فقط انباشتی از اطلاعات به‌دردنخور است اما سوالات برنامه ما به این شکل است که در تقویت شناخت کمک می‌کند. بسیاری از بازی‌هایی که بین مردم باب شده است مسابقه‌هایی براساس کلمات و یا بازی‌های فکری است که به تقویت رشد مغز کمک می‌کند و این مسابقه هم بر همان ترتیب است.

محمد نادری مجری برنامه بی کرایه

محمد نادری مجری برنامه بی کرایه

محمد نادری مجری و راننده بی کرایه

انتخاب محمد نادری به‌عنوان مجری مسابقه نیز یاداور شد: محمد نادری پیش از «دورهمی» در سریال‌هایی مثل «شمعدونی» بازی کرد اما مردم او را با «دورهمی» بیشتر می‌شناسند و به نوعی برند شبکه نسیم است، بسیاری از کسانی هم که سوار تاکسی می‌شوند از حضورش در «دورهمی» یاد می‌کنند.

گودرزی ادامه داد: او فرد خوش مشربی است و می‌تواند با مردم ارتباط برقرار کند و می‌تواند هم رانندگی کند و هم ارتباط داشته باشد چون ما به کسی نیاز داشتیم که توانایی جسمی و ذهنی بالایی داشته باشد.

اینستاگرام بی کرایه: https://www.instagram.com/bi_keraye/

زمان پخش

آرش گودرزی درباره تولید و پخش این مسابقه اظهار کرد: فصل اول در ۳۰ قسمت تولید می‌شود که تا الان ۱۱ قسمت ضبط شده و قرار است بعد از ماه صفر از ۱۱ آبان روی آنتن شبکه نسیم برود.

اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب
کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است. هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.