منو

فیلم اهدای جوایز مراسم بهترین‌ های فیفا (مسی بهترین بازیکن ۲۰۱۹)

اهدای جوایز فیفا 2019

امشب بهترین های فیفا در فصل ۲۰۱۹ مشخص شد، مهم ترین آن ها لیونل مسی بود که به عنوان بهترین بازیکن سال انتخاب شد در ادامه فیلم های اهدای جوایز را ببینید.

اهدای جوایز به بهترین های سال ۲۰۱۹ فیفا

مراسم اهدای جوایز به بهترین های فیفا در فصل ۲۰۱۹ در میلان برگزار شد در ادامه فیلم لحظه اهدای جوایز به بهترین بازیکن، مربی، و دروازه بان را مشاهده نمایید.
۱- لیونل مسی بهترین بازیکن سال ۲۰۱۹ جهان
اهدای جایزه لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن فصل ۲۰۱۹ فیفا
مسی: “خیلی ممنونم. بدیهی است که ابتدا می خواهم از همه کسانی که تصمیم گرفتم من را انتخاب کنند تشکر می کنم. حقیقت این است که همیشه می گویم که برای من جوایز فردی یک موضوع ثانویه است و اول جوایز تیمی مهم است.
امشب یک شب ویژه برای من است. من خوش شانس هستم که همسرم آنجا نشسته و مهمتر از همه سه فرزند من اینجا هستند. این اولین باری است که آنها در اینجا هستند، تیاگو در مراسم قبلی حاضر بود اما آن موقع بسیار کوچک بود و چیزی را به یاد نمی آورد. لذت بردن آنها  از این لحظه اتفاقی  بی نظیر و با ارزش است، آنها عاشق فوتبال هستند و به همین دلیل امروز یک روز خارق العاده است، دوباره باید بگویم که از همه متشکرم. “
۲- آلیسون بکر بهترین دروازه بان سال ۲۰۱۹ جهان
اهدای جایزه آلیسون بکر به عنوان بهترین دروازه بان فصل ۲۰۱۹ فیفا

 از دریافت این جایزه بسیار خوشحالم. این جایزه نشان دهنده آن چیزی است که من در تمام زندگی برای آن تلاش کردم. می خواهم از همسرم، خانواده ام و فرزندانم تشکر کنم و آنها به من کمک کردند تا به اینجا برسم.

حرفی برای گفتن ندارم و دریافت این جایزه مارتا از  افتخاز بزرگی به شمار می آید زیرا او ملکه برزیل است. شما باید رویاهایتان را دنبال کنید. من از هیچ چیز به اینجا رسیدم، می دانستم که می توانم به رویاهایم دست یابم و حالا آرزوهای خود را برآورده کرده ام.

۳- یورگن کلوپ بهترین سرمربی سال ۲۰۱۹ جهان

اهدای جایزه یورگن کلوپ به عنوان بهترین سرمربی فصل ۲۰۱۹ فیفا

یورگن کلوپ بعد از انتخاب شدن به عنوان بهترین سرمربی سال گفت: این جایزه ارزش زیادی دارد و من نمی دانم چه باید بگویم. من باید از خیلی ها تشکر کنم، اول از خانواده ام، چه کسی چنین چیزی را چهار سال پیش تصور می کرد. تیم پوچتینو نیز به فینال رسید و فقط یک بازی اختلاف ما بود.
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب
کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است. هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.