منو

فال و طالع بینی آبان ماه ۱۳۹۸ برای متولدین ماه ها

فال و طالع بینی آبان ماه 1398 برای متولدین ماه ها

در این مقاله از پیکوپرای فال و طالع بینی ماه آبان ۹۸ و همچنین پیش بینی اتفاقاتی که در پیش روی خود دارید فال این ماه را بخوانید.

فال ماه آبان ۹۸

فال و فال‌گیری به معنای کوشش در پیشگویی آینده (معمولاً آینده یک فرد) از راه روش‌های نهانی یا فراطبیعی است. باید توجه داشت که فال را نباید با طالع بینی اشتباه گرفت. طالع بینی نوعی پیشگویی است که از اختیار فرد خارج است؛ یعنی فرد قدرت انتخاب و اختیاری در آن ندارد.
در این مطلب فال آبان را برای متولدین همه ماه ها گردآوری کردیم با ما همراه باشید.

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین فروردین

در این ماه، به خصوص در اولین روزهای آن، انرژی وافر و اشتیاق زیادی دارید. از آنجا که دوست دارید از لحظه لحظه زندگی خود لذت ببرید و بیشتر زمان خود را در بیرون از خانه بگذرانید، دوستان زیادی پیدا می کنید و حتی اگر مجردید، شعله های عشق در شما روشن می شود.
در اواسط این ماه برای انجام کاری که در ذهن تان است، با مخالفت دیگران روبه رو می شوید اما بهتر است که از عصبانیت بی جا بپرهیزید و زیر بار حرف زور نروید.
سعی کنید که راهی که خودتان به آن اعتقاد دارید را در پیش بگیرید. در آینده ای نزدیک اتفاقات خوبی در رابطه عاطفی برایتان می افتد که زندگی تان را دگرگون خواهد کرد. در انتخاب کلماتی که به زبان می آورید نیز محتاط باشید.

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی های عزیز باید بدانند که طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای شما گفته است که در این ماه توانایی شما بی اندازه خواهد شد پس بیهوده استرس نداشته باشید و سعی کنید کارهایتان را به درستی انجام دهید. در ماه آبان ۱۳۹۸ موقعیتی برایتان فراهم می شود تا به آرزوی دیرینه خود برسید پس خوب در رابطه با آن فکر کنید.

 

زندگی جدیدی را آغاز می کنید و از این پس در آسایش و راحتی بیشتری خواهید بود و این امر نه تنها شما بلکه خانواده تان را هم تحت تأثیر قرار خواهد داد.

 

متولدین اردیبهشت در آبان سال ۹۸ یکی از مشکلات بزرگتان مرتفع می‌شود می‌شود و بالاخره یک نفس راحت می کشید، منتظر باشید، اتفاقات بسیار بزرگی در راه است و بهترین روز برای شما بیست و هشتمین رو از ماه آبان سال ۹۸ خواهد بود.

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین خرداد

تغییرات زیادی در زندگی تان رخ خواهد داد اما شما فردی آگاه و باتجربه هستید و نسبت به خودتان و توانایی هایتان از اگاهی خوبی برخوردار هستید و می توانید از پس این تغییرات بر بیایید و زندگیتان را به ثبات و جایگاه دلخواهتان برسانید.

 

ممکن است در این ماه عشق سابق خود را ملاقات کنید اما این موضوع نباید بر روی احساسات شما اثر بگذارد یا شما را خیالاتی کند.

 

پس تا آن جا که در توانتان است نسبت به او بی اعتنا باشید و سعی کنید در برخوردهایتان عادی رفتار کنید؛ ممکن است چند روزی در این ماه درگیر بیماری و بی حالی شوید و مجبور شوید در خانه به استراحت بپردازید.

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین تیر

جهان شما در این ماه بزرگ و بزرگ تر می شود. افراد جدیدی را ملاقات می کنید که تفاوت هایشان با شما، هیجان را به زندگی تان می آورد. اگر چه وقت کافی برای دیدن اقوام و برخی از دوستان قدیمی تان ندارید اما این بدان معنی نیست که به یاد آنها نیستید.

 

اگر می خواهید که سو تفاهمی برایتان ایجاد نشود، در این ماه برای آنها هم وقت بگذارید و به دیدارشان بروید. موضوعی شما را آزار می داده که خوشبختانه در اواخر ماه حل شده و شرایط بر وفق مراد شما تغییر خواهد کرد. اگر در رابطه عاطفی تان به مشکلی بر خوردید، صبر کلید موفقیت شما در این ماه است.

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین مرداد

متاسفانه در بیشتر کارهای تان برنامه ریزی و اولویت بندی ندارید و باعث می شود که روزهای استرس ها و پرتنشی را داشته باشید .صبر لازمه هر کاری است در کنار برنامه ریزی کردن صبر و شکیبایی را فراموش نکنید.  به زندگی اعتماد کنید و با روش های مثبت سعی در پیشبرد اهدافتان داشته باشید.

 

تمام تلاشتان را بکنید تا زندگی را سازمان یافته و ساده نگه دارید . برای حل مشکلات انعطاف پذیر باشید و ایده هایتان را با دیگران به اشتراک بگذارید. یکی از فرزندان شما نیاز به گوش دادن و احساس درک بیشتری دارد. احتمال اختلاف با یکی از همسایگان تان وجود دارد، در کمال ادب با او برخورد کنید و واکنش فوری نداشته باشید

.

در زندگی زناشویی در صورت بی اعتمادی زندگی شکل بدی به خود خواهد گرفت ، در این باره به بهترین مشاوره مراجه کنید. احساساتتان را بروز دهید تا روابط عاشقانه شما گرمی بیشتری داشته باشد. قرارداد های امروز مورد علاقه شما هستند و به راحتی می توانید از آن ها سود خوبی کسب کنید. خودتان باشید و سعی نکنید که شبیه شخص دیگری باشید .

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین شهریور

طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای شهریوری های خوش شانس می گوید که انگار شما مهره مار دارید و از جانب اطرافیان و دوستان و حتی همسایگان تان مورد محبت قرار می گیرید و مدام در کنار شما حضور دارند اما اگر احساس می کنید این کار به زندگی تان لطمه می‌زند بهتر است محترمانه از آنها فاصله بگیرید.

 

ماه های گذشته بسیار پرمشغله بودید و سخت کار کردید و آبان ۹۸ وقت آن است که به خودتان استراحت دهید و به سفر بروید، و همچنین با دوستانتان بیشتر وقت بگذرانید. متولدین شهریور شما باید در آبان سال ۹۸ سعی کنید از موقعیت‌های کاری که برایتان به وجود می‌آید

 

به خوبی استفاده کنید تا رفته رفته به جایگاهی که می خواهید و لایق آن هستید دست پیدا کنید و روز بیست و هفتم آبان ماه سال یک هزار و سیصد و نود هشت بهترین روز برای شهریور ماهی ها است.

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین مهر

کارها و برنامه های زیادی برای انجام دارید و در این ماه حسابی سرتان شلوغ خواهد بود و به همین دلیل بعضی روزها ممکن است آن قدر اوضاع برایتان پیچیده شود که احساس کنید کم آورده اید و می خواهید عقب نشینی کنید.

 

شما باید محدودیت هایتان را قبول کنید اما این به معنای آن نیست که از وضعیت پیش آمده فرار کنید. سعی کنید در چنین لحظاتی کمی به خود فرصت استراحت بدهید تا بتوانید بهترین راه حل را پیدا کنید.

 

به نظر می رسد نسبت به سلامت خود بی توجه هستید و درگیر یک سبک زندگی ناسالم هستید. در این ماه بهتر است به تغذیه و ورزش خود اهمیت بیشتری بدهید.

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین آبان

اگرچه همیشه شما خیلی سریع و راحت فکر می کنید و تصمیم می گیرید اما امروز زمان آن است که در تصمیم گیری هایتان سرسخت باشید .

شرایط ممکن است به سختی پیش برود و شما نتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید ، بهتر است در این باره با افراد حرفه ای و کارکشته نیز مشورت کنید .

وقت آن است که برای هزینه های خود برنامه ریزی کنید تا دچار بحران مالی نشوید .

امروز زمان خوبی برای انتخاب استراتژی های مهم برای زندگی و حرفه تان می باشد .

برای پیشگیری از اثرات پیری استرس خود را کم کنید و بهداشت خوب را در نظر بگیرید .

زمان مناسبی برای صحبت های مثبت با فرزندانتان خواهد بود .

امور عاشقانه شما به خوبی پیش می رود و اگر مجرد هستید، شخص محبوب خود را که همیشه منتظرش بودید پیدا خواهید کرد.

خطر نزاع با یکی از دوستانتان وجود دارد، سعی کنید برای جلوگیری از بدتر شدن اوضاع خودتان را کنترل کنید .

در مدیریت امور مالی خود بهترین عملکرد را داشته باشید و حتما سرمایه گذاری و پس انداز را فراموش نکنید .

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین آذر

خلاقیت چیزی است که در این ماه باید به آن اهمیت زیادی دهید. هر کاری که دلتان را شاد می کند، انجام دهید. مهم نیست که دیگران در مورد شما چه فکر می کنید، آنچه اهمیت دارد تنها خودتان هستید.

 

روی چیزی تمرکز کنید که برایتان اهمیت زیادی دارد و موجب پیشرفت تان در ماههای آتی می شوند. شکستن عادات و انجام تجربه های تازه می تواند تغییرات بزرگی در زندگی تان ایجاد کند.

 

بنابراین به جای فکر کردن های مدام، قدم های اول را بردارید. هر چه به سمت اواخر ماه نزدیک تر می شوید، صمیمیت بیشتری در رابطه عاطفی ایجاد می شود.

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین دی

شما عزیزی که زاده دی ماه هستید باید بدانید طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای شما هم خوب رقم خورده است و در این ماه مطمئنا از نظر مالی در موقعیت خوبی قرار خواهید داشت اما این قضیه نباید موجب شود که دست از کار بکشید، حتی باید تلاشتان را بیشتر کنید تا در شرایط بهتری قرار بگیرید.

 

عاقلانه تر عمل کنید و سعی کنید وقتتان را به خوبی تقسیم کنید، نباید از تفریح و خوشگذرانی بکاهید چرا که شما روحیه حساسی دارید و باید در زندگیتان تنوع وجود داشته باشد.

 

در اواسط ماه آبان سال ۱۳۹۸ دو راهی سختی برای شما متولدین دی به وجود می‌آید که زندگی‌تان را کسل کننده می‌کند اما با توجه به قدرت و توانایی که دارید، راه درست را بر می گزینید و تا آخر ماه خبری که مدتها در انتظارش بودید به دستتان می رسد.

 

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین بهمن

سعی کنید در زندگی خود فرصت طلب باشید و روابطی که برایتان مفید است را تحکیم کنید. سقف انتظارات خود را بلندتر کنید و خواهان چیزهای بزرگ تری در زندگی خود باشید. از بحث و درگیری در فضای خانوادگی خود اجتناب کنید، زیرا باعث دور شدنتان از یکدیگر خواهد شد.

 

به انجام کارهایی بپردازید که باعث آرامشتان می شود. فانتزی هایی که دارید می توانند به واقعیت تبدیل شوند. برای تبدیل شدن به یک آدم متفاوت باید کارهای متفاوتی انجام دهید.

 

این کارهای متفاوت ممکن است شامل تغیر مسیر شغلی و یا تغییر محل کارتان باشد.آمادگی لازم برای رویارویی با برخی مشکلات را داشته باشید و سعی کنید روحیه خود را حفظ کنید. به خودتان اجازه تسلیم شدن ندهید و پشتکار داشته باشید.

 

فال و طالع بینی ماهانه آبان ۹۸ برای متولدین اسفند

شانس با شما یار است و به شما این امکان را  می دهد تا با حداقل تلاش ممکن، سود خود را به طرز قابل توجهی افزایش دهید. با این حال باید مراقب باشید که در دام یک زندگی یکنواخت که فقط حول محور کار کردن و پول درآوردن می چرخد گرفتار نشوید. از کار بیش از حد بپرهیزید، در غیر این صورت سلامتی تان تضعیف خواهد شد.

 

گاهی لازم است که در زندگی خود ریسک کنید تا بتوانید چیزهای ارزشمندی به دست آورید. منطقی باشید و به خود اعتماد کنید؛ به این ترتیب به اهدافتان نزدیک تر خواهید بود. سعی کنید از افراد با تجربه، نحوه برقراری ارتباط و به اشتراک گذاری ایده هایی که دارید را بیاموزید.

 

ممکن است پروژه پیشنهادی تان در محل کار با مخالفت روبه رو شود. بدون ایجاد درگیری و در کمال خونسردی و آرامش سعی در اثبات خود داشته باشید. به خودتان ایمان داشته باشید و تسلیم نشوید.

 

همچنین برای خواندن فال روزانه خودتان در همه روزهای آبان ۹۸ به بخش فال و طالع بینی در مجله پیکوپرای مراجعه کنید.

گردآوری: پیکوپرای

اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

یک نظر

  • […] حتما بخوانید: فال و طالع بینی آبان ماه ۱۳۹۸ برای متولدین ماه ها […]

    0
  • پاسخی بگذارید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

    آخرین مطالب
    کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است. هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.