منو

تفاوت سنی زیاد بازیگران ایرانی با همسرانشان + عکس

تفاوت سنی زیاد بازیگران ایرانی با همسرانشان

در میان هنرمندان ایرانی هم برخی ها هستند که اختلاف سنی زیادی با همسرانشان دارند در این مطالب این هنرمندان و اختلاف سنی آن ها را مشاهده نمایید.

اختلاف سنی بازیگران با همسرانشان

این روزها دیگر مثل سابق سن بین ازدواج ها ملاک نیست و زوج های زیادی هستند با وجود اختلاف سنی زیاد زندگی موفقی داشتند، در این میان هنرمندان ایرانی داریم که با همسرانشان اختلاف سنی عجیبی دارند اما خوشبخت اند. در ادامه زن و مرد های ایرانی که بازیگراند و اختلاف سنی دارند را ببینید.

 

هنرمندان و اختلاف سنی با همسرانشان

 

اختلاف سنی رضا رویگری و همسرش  ۴۳ سال

رضا رویگری بازیگر و خواننده متولد سال ۱۳۲۵ و همسرش تارا کریمی متولد ۱۳۶۳ است که اختلاف سنی آن ها ۴۳ است.

 

اختلاف سنی رضا رویگری و همسرش

 

اختلاف سنی بهرام بیضایی و همسرش  ۳۰ سال

بهرام بیضایی نویسنده و کارگردانِ ایرانیِ فیلم و نمایش متولد سال ۱۳۱۷ و همسرش مژده شمسایی هنرپیشه تئاتر و سینما و چهره‌پردار متولد ۱۳۴۷ و اختلاف سنی این زوج هنرمند ۳۰ سال است.

 

اختلاف سنی بهرام بیضایی و همسرش

 

اختلاف سنی سارا صوفیانی و همسرش ۲۸سال

سارا صوفیانی بازیگر متولد سال ۱۳۶۴ و همسرش امیرحسین شریفی بازیگر و تهیه‌کننده سینما متولد ۱۳۳۶ و اختلاف سنی این زوج ۲۸سال است.

 

اختلاف سنی سارا صوفیانی و همسرش

 

اختلاف سنی لادن مستوفی و همسرش ۲۰سال

لادن مستفوی هنرپیشه متولد سال ۱۳۵۱ و همسرش شهرام اسدی کارگردان و فیلمنامه‌نویس متولد سال ۱۳۳۲ و اختلاف سنی آن ها ۲۰ سال است.

 

اختلاف سنی شهرام اسدی و همسرش

 

اختلاف سنی بهروز افخمی و همسرش ۱۷ سال

بهروز افخمی کارگردان متولد سال ۱۳۲۵ و همسرش مرجان شیرمحمدی بازیگر و نویسندهٔ متولد ۱۳۵۲ است و اختلاف سنی این زوج خوشبخت ۱۷ سال است.

 

اختلاف سنی بهروز افخمی و همسرش

 

اختلاف سنی امیریل ارجمند و همسرش ۱۵ سال

امیریل ارجمند بازیگر، خواننده و آهنگساز متولد سال ۱۳۵۳ و همسرش یاسمینا باهر متولد سال ۱۳۶۸ که اختلاف سنی آنها میشه ۱۵ سال.

 

اخلاف سنی امیریل ارجمند و همسرش

 

اختلاف سنی رامبد جوان و همسرش ۱۱سال

رامبد جوان بازیگر، کارگردان و مجری متولد سال ۱۳۵۰ و همسرش نگار جواهریان هنرپیشه سینما، تلویزیون و تئاترمتولد ۱۳۶۱ و اختلاف سنی این زوج هنرمند ۱۱سال است.

 

اختلاف سنی رامبد جوان و همسرش

 

عشق مهم‌تر است یا سن؟

این‌که سن ملاک نیست و عشق مهم است، جذاب به‌نظر می‌رسد اما صحیح نیست. در واقع باید تفاوت سنی منطقی بین خانم‌ها و آقایان برای ازدواج وجود داشته‌باشد زیرا فرایند رشدی و تکاملی در زنان و مردان متفاوت است. پژوهش‌ها نشان داده‌است حداقل اختلاف سنی سه سال مطلوب‌ترین حالت ممکن برای یک ازدواج است اما این میزان بر اساس توانایی‌های فردی و قابلیت‌های بین فردی می‌تواند متغیر باشد. با این حال نمی‌توان به صراحت گفت اختلاف سنی بالا در ازدواج اشتباه است یا خیر. هر چه تفاوت سنی بیشتر باشد، امکان نزدیک کردن دیدگاه و فلسفه زندگی افراد با یکدیگر سخت‌تر می‌شود. سن و مقتضیات مربوط به آن نقش مهمی در خواسته‌های انسان از زندگی دارد.

یک توصیه به همسرانی که اختلاف سنی زیادی دارند

همسرانی که اختلاف سنی زیادی با یکدیگر دارند باید به یاد داشته‌باشند که هر اندازه از لحاظ ذهنی بتوانند خود را با مسئله تفاوت سنی‌شان سازگار کنند باز هم باید مهارت‌هایی بیاموزند تا با چالش‌های پیش روی‌شان منطقی‌تر برخورد کنند. خانم‌ها یا آقایانی که تفاوت سنی بیشتر از ۱۰سال دارند، ممکن است همواره درباره وفاداری همسرشان نگران و مضطرب باشند. این گروه نیازمند کسب مهارت‌های بیشتری در خصوص توانمند کردن خود و ارتقای سطح روابط‌شان در زندگی مشترک هستند. یک مشاور خانواده حرفه‌ای می‌تواند در این زمینه کمک‌کننده باشد.
0
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب
کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است. هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.