منو

وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۴ دی ۹۸

وضعیت تعطیلی مدارس فردا سه شنبه 24 دی 98

با توجه به بارش برف و باران و شدت سرمای زمستان احتمال تعطیلی مدارس فردا سه شنبه ۲۴ دی ۹۸ در برخی استان ها زیاد است.

آخرین اخبار تعطیلی سه شنبه ۲۴ دی ۹۸

با توجه به بارش برف و باران در برخی استان ها و همچنین آبگرفتگی احتمال تعطیلی مدارس در برخی شهرها زیاد است، از این رو آخرین اخبار تعطیلی مدارس را روز شنبه ۲۴ دی ۹۸ را اینجا بخوانید.

 

گفتنی است امروز دوشنبه بیست و سوم دی ماه مدارس در شهرستان‌های خوی و ارومیه و نقده، مدارس استان اردبیل و همچنین برخی مدارس آذربایجان شرقی در نوبت عصر تعطیل اعلام شد.

 

تعطیلی مدارس برخی مناطق آذربایجان شرقی

اداره کل آموزش و پرورش آذربایجان شرقی اعلام کرد: فردا سه شنبه ۲۴ دیماه در چاراویماق، هشترود و بخش نظر کهریزی کلیه مدارس شهری و روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی در شیفت صبح تعطیل خواهد بود.
در اهرکلیه مدارس روستایی در تمامی دوره‌های تحصیلی تعطیل و مدارس استثنایی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری در شیفت صبح تعطیل خواهد بود.

در منطقه ورزقان مدارس استثنائی، پیش دبستانی و ابتدایی شهری و روستایی تعطیل و سایر دوره‌های تحصیلی شهری و روستایی با ۲ ساعت تاخیر شروع به فعالیت خواهند کرد.
آموزش و پرورش آذربایجان شرقی در این اطلاعیه‌ها تاکید کرده است: امتحانات نهایی شامل تعطیلی نمی‌شود و در موعد مقرر برگزار خواهد شد.

تمام مدارس مقاطع تحصیلی پیش دبستانی ، ابتدائی،استثنائی، متوسطه دوره اول و دوم در منطقه هشترود (شهری و روستایی )در شیفت صبح و بعدازظهر تعطیل خواهد بود .

 

تعطیلی  مدارس مهاباد

با توجه به بارش شدید برف و برودت هوا فردا سه شنبه ۲۴ دی ماه مدارس مهاباد در نوبت صبح تعطیل است.

 

تعطیلی مدارس برخی از مناطق خراسان جنوبی

روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اعلام کرد: تمام مدارس ابتدایی و استثنایی شهر و روستا‌های قاین به جز آرین شهر و اسفدن فردا تعطیل است.

حسینی افزود: همچنین تمامی مدارس عشایری منطقه یخاب و چاه مسافر دستگردان طبس نیز فردا تعطیل اعلام شده است.

 

تعطیلی مدارس منطقه دشتیاری برای چهارمین روز متوالی

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان گفت:باتوجه به مسدود بودن جاده ها، آبگرفتگی معابر مدارس کلیه مقاطع تحصیلی دشتیاری فردا سه شنبه در دو شیفت صبح و عصر تعطیل اعلام شد.

 

مدارس فریمان تعطیل شد

برف و یخبندان مدارس فریمان را فردا تعطیل کرد.

 

مدارس ۱۰ منطقه آموزش‌وپرورش آذربایجان‌غربی تعطیل است

بر اساس اطلاعیه روابط عمومی آموزش و پرورش آذربایجان غربی مدارس نواحی یک و ۲ ارومیه، سلماس، تکاب، سردشت، خوی و نقده در مقطع ابتدایی اعم از شهری و روستایی در نوبت صبح روز سه شنبه تعطیل است.

در مناطق صومای برادوست، سیلوانا و انزل نیز تمامی مدارس تعطیل است، اما امتحانات نهایی همچنان برگزار خواهد شد.

در چایپاره مدارس ابتدایی شهری و روستایی با یک ساعت تأخیر شروع می‌شود، و در «نازلو» نیز شروع مدارس در نوبت صبح با یک ساعت تأخیر همراه خواهد بود.

 

 بارش برف اکثر مدارس اردبیل را تعطیل کرد

طبق اطلاعیه صادر شده از سوی اداره کل آموزش و پرورش استان، در روز سه شنبه و در نوبت پیش از ظهر در اردبیل و سرعین مقطع پیش دبستانی و ابتدایی و تمامی مقاطع تحصیلی روستایی و مدارس استثنایی و در هیر تمامی مقاطع تحصیلی تعطیل خواهند بود.

همچنین در مشگین شهر، ارشق و لاهرود مقاطع پیش دبستانی، ابتدایی و متوسطه دوره اول و در خلخال پیش دبستانی، ابتدایی و مدارس استثنایی و در نمین و نیر پیش دبستانی و ابتدایی و در کوثر فقط مقطع پیش دبستانی در نوبت قبل از ظهر به علت بارش برف و برودت هوا تعطیل است.

ضمناً در گرمی و انگوت مقاطع پیش دبستانی و ابتدایی با یک ساعت تأخیر آغاز خواهند شد.

 

تعطیلی برخی مدارس استان زنجان

ابراهیم رفیعی مدیرکل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: با توجه به بارش برف و برودت هوا و یخبندان تمام مقاطع تحصیلی مناطق افشار، بزینه رود، بخش مرکزی خدابنده، زنجانرود، سجاسرود، سلطانیه و ماهنشان شیفت صبح فردا (سه شنبه) ۲۴ دی ماه تعطیل هستند.

 

تعطیلی مدارس استان همدان

به علت بارش برف، برودت هوا و لغزندگی سطح معابر عمومی، مراکز پیش دبستانی و مدارس ابتدایی در نواحی ۱و۲ همدان، بهار و لالجین، کبودراهنگ و گل تپه، رزن، درگزین و سردرود،فامنین و قهاوند در نوبت صبح روز سه شنبه ۲۴ دی تعطیل هستند.
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب
کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است. هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.