منو

عکس و بیوگرافی بازیگران سریال ستایش ۳ + خلاصه داستان

سریال ستایش 3

فصل سوم سریال ستایش به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب روی آنتن شبکه ۳ پخش می‌شود، در ادامه عکس و بیوگرافی بازیگران این
مجموعه تلویزیونی را ببینید.

 

بیوگرافی بازیگران سریال ستایش ۳

فصل اول سریال ستایش در ۴۴ قسمت محصول سال ۸۹ و فصل دوم آن در ۲۶ قسمت محصول سال ۹۲ از شبکه ۳ سیما پخش شد.

فصل سوم این مجموعه نوشته سعید مطلبی و به کارگردانی سعید سلطانی و تهیه‌کنندگی آرمان زرین‌کوب در ۳۰ قسمت آماده شده است و  از جمعه  ۲۲ شهریور ۹۸ روی آنتن شبکه سه پخش می‌شود.

 

خلاصه داستان ستایش ۳

فصل سوم ستایش با فصل های قبلی این مجموعه تفاوت دارد و و شروع داستان از سال‌های ابتدایی دهه ۶۰ است و ادامه آن به سال‌های اخیر می‌رسد.

پخش هر شب ساعت ۲۰:۴۵ از شبکه ۳ سیما و بازپخش این مجموعه یک و نیم بامداد، ۱۰ صبح و ۱۴:۳۰ بعد از ظهر روز بعد است.

 

در ادامه عکس و بیوگرافی بازیگران سریال ستایش ۳ را ببینید.

 

بیوگرافی نرگس محمدی (ستایش)

نذگس محمدی ۹ فروردین ۱۳۶۹ در تهران متولد شد، بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر ایران است.

وی ابتدا به تئاتر مشغول شد. نخستین حضور جدی سینمایی وی در فیلم ریسمان باز بود. وی با بازی در فیلم آناهیتا نشان داد که استعداد خوبی در این زمینه دارد و پخش مجموعهٔ تلویزیونی ستایش نیز زمینه شهرت وی را فراهم کرد. وی دارای مدرک کارشناسی پرستاری می‌باشد.

 

بیوگرافی نرگس محمدی

 

بیوگرافی داريوش ارجمند (حشمت فردوس)

داریوش ارجمند ۵ مرداد ۱۳۲۳ در مشهد متولد شد، بازیگر سینما و تئاتر است.

تحصیلات دانشگاهی خود را در دانشگاه فردوسی مشهد در رشته کارشناسی تاریخ و جامعه‌شناسی سپری نمود. دکتر علی شریعتی یکی از استادان او در آن برهه بود. وی سپس برای ادامه تحصیل رهسپار پاریس شد. در پاریس مدرک کارشناسی ارشد تئاتر و سینما را از دانشگاه سوربن دریافت کرد.

 

 

بیوگرافی داریوش ارجمند

 

بیوگرافی مهدی سلوکی (محمد) 

مهدی سلوکی ۱۴ خرداد ۱۳۶۱ در شهرضا اصفهان متولد شد، بازیگر است. با برنامهٔ تلویزیونی نیم‌رخ وارد تلویزیون شد. وی برادر کوچکتر محمد سلوکی مجری تلویزیون می‌باشد،

مهدی سلوکی در هنرستان رشتهٔ گرافیک را برگزید و در همین مقطع بود که جذب کار تلویزیونی شد. او در سال ۱۳۷۹ دیپلم خود را از هنرستان مالک اشتر تهران دریافت کرد.

 

 

بیوگرافی مهدی سلوکی

 

بیوگرافی لاله مرزبان (نازگل)

لاله مرزبان ۲۹ دی ۱۳۷۲ در ازنا متولد شد. بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است.

او از دوران نوجوانی در مدرسه و سپس به صورت حرفه‌ای به تئاتر مشغول بوده‌است و نقش‌هایی در سریال هوش سیاه زهره و هیس دخترها فریاد نمی‌زنند داشته‌است. مرزبان در سال ۱۳۹۵ با طی کردن یک فراخوان برای فیلم به عنوان نقش اصلی در فیلم «زیر سقف دودی» بازی کرد. و در سال ۱۳۹۶ جلوی دوربین جواد افشار رفته‌ است تا به عنوان یکی از بازیگران اصلی سریال آنام ایفای نقش کند.

 

بیوگرافی لاله مرزبان

 

بیوگرافی امیر محمد زند (محسن)

امیر محمد زند ۱ مهر ۱۳۵۷ در تهران متولد شد، بازیگر ایرانی است

امیر محمدزند در دانشگاه La sapienza رم ایتالیا در رشته کارگردانی تحصیل کرده. و «یک آن اشتباه» اولین ساخته بلند او محسوب می‌شود. امیر محمد زند بازیگر دانش‌آموخته سینما، پیش از فیلم حیرانی در فیلم‌هایی نظیر «اتوبوس شب»، «تقاطع» و «شب حورا» نقش آفرینی کرده‌است.

 

بیوگرافی امیر محمد زند

 

بیوگرافی سیما تیرانداز  (انیس)

سیما تیرانداز  ۹ شهریور ۱۳۴۹ در تهران متولد شد. از بازیگران تئاتر و سینما اهل ایران است.

وی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته ادبیات نمایشی از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد کارگردانی و بازیگری از دانشکدهٔ سینما و تئاتر است. آغاز فعالیت سیما تیرانداز از سال ۱۳۶۷ با نمایش‌های آموزشی مدرسه هنر و ادبیات صدا و سیما زیر نظر جاری سابق خود -گلاب آدینه- بود.

 

بیوگرافی سیما تیرانداز

 

بیوگرافی فریبا نادری (پری سیما)

فریبا نادری ۲۳ فروردین ۱۳۶۳ در تهران متولد شد. بازیگر ایرانی و همسر سابق مسعود رسام است.

فریبا نادری در تهران به دنیا آمد و یک برادر دارد. نادری که در اوج جوانی با مسعود رسام که خیلی از او بزرگ‌تر بود ازدواج کرد، گفت که این ازدواج به تشخیص خودش انجام شده‌است. او پس از مرگ همسرش در سال ۱۳۸۸ در مصاحبه‌ای با ایسنا اعلام کرد هرگز با بازیگران تلویزیون یا سینما ازدواج نخواهد کرد.

 

 

بیوگرافی فریبا نادری

 

بیوگرافی مهتاج نجومی

مهتاج نجومی ۱ فروردین ۱۳۲۸ در تهران متولد شد. بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است.

وی در سال ۱۳۵۴ در رشته کارگردانی از مدرسه عالی تلویزیون و سینما فارغ‌التحصیل شد. او بازی در تئاتر را از سال ۱۳۴۴ با گروه شاهین سرکیسیان و همکاری با تلویزیون را از سال ۱۳۵۴ به عنوان کارگردان تلویزیونی و سپس بازیگری شروع کرد. همچنین وی فعالیت در سینما را از سال ۱۳۴۸ با بازی نقش کوتاهی در فیلم گاو آغاز کرد.

 

بیوگرافی مهتاج نجومی

 

بیوگرافی مهدی میامی

مهدی میامی  ۲۶ اردیبهشت ۱۳۳۲ در تهران متولد شد. بازیگر ایرانی است.

مهدی میامی از نوجوانی در تئاتر فعالیت داشته و یکی از مؤسّسین گروه تئاتر کوچ می‌باشد. وی علاوه بر بازیگری، دستیار کارگردان چند فیلم سینمایی و بازیگر نمایش مجلس شبیه در ذکر مصایب استاد نوید ماکان و همسرش مهندس رخشید فرزین بهرام بیضایی نیز بوده‌است.

 

بیوگرافی مهدی میامی

 

بیوگرافی کمند امیر سلیمانی

کمند امیر سلیمانی ١۶ خرداد ۱۳۵۲ تهران متولد شد. هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است.

فارغ‌التحصیل بازیگری و کارگردانی تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۱۳۷۶ می‌باشد. بازی در نمایش «سنجاب‌ها» در سن ۷ سالگی نخستین فعالیت او در عرصه‌‌ی تئاتر به حساب می‌آید. امیرسلیمانی در سال ۱۳۶۰ به تلویزیون آمد و در سال ۱۳۶۵ در فیلم سینمایی «ترنج» به هنرنمایی پرداخت.. وی همچنین دختر سعید امیرسلیمانی و خواهر سپند امیرسلیمانی از بازیگران سینما است.

 

بیوگرافی کمند امیر سلیمانی

 

بیوگرافی فرهاد جم

فرهاد جم سال ۱۳۴۵ در تهران متولد شده است. بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون ایران است.

دارای مدرک لیسانس تئاتر از «دانشکده هنر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی» است. فرهاد جم فعالیت در تئاتر را به صورت حرفه‌ای از سال ۱۳۷۰ و همچنین بازی در سینما را از سال ۱۳۷۳ با فیلم «راه افتخار» به کارگردانی «داریوش فرهنگ» آغاز کرده‌است. وی در همان سال نقش کوتاهی نیز در فیلم «پری» به کارگردانی داریوش مهرجویی ایفا نمود. از اولین آثار تلویزیونی وی می‌توان به مجری‌گری «مسابقه راز سیب» (۱۳۷۳–۱۳۷۲) و بازی در سریال «همسران» (۱۳۷۳) اشاره کرد.

 

بیوگرافی فرهاد جم

 

بیوگرافی آتش تقی پور

آتش تقی پور ۱۵ فروردین ۱۳۲۴ در خوی متولد شده است. بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون ایرانی است.

او دیپلم ادبی را در ارومیه گرفت و در سال ۱۳۴۵ وارد دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک شد. در سال ۱۳۴۹ در رشتهٔ بازیگری و کارگردانی فارغ‌التحصیل شد و به عنوان بازیگر با کارگاه نمایش در چندین اجرا همکاری کرد. اولین کار حرفه‌ای او بازی در نمایش حکومت زمانخان به کارگردانی رکن الدین خسروی بود که در سال ۱۳۴۶–۱۳۴۵ در تالار سنگلج به اجرا درآمد.

 

بیوگرافی آتش تقی پور

 

بیوگرافی کیهان ملکی

کیهان ملکی ۲ شهریور ۱۳۴۷ در تهران متولد شده است اصالتاً آذری بازیگر ایرانی است

وی فعالیت خود را در سینما از سال ۱۳۷۲ با نقشی کوتاه در فیلم آرزوی بزرگ به کارگردانی خسرو شجاعی آغاز کرده‌است.

با «جنگ ۳۹» (داریوش کاردان ۱۳۷۳) شناخته شد. اما با مجموعه تلویزیونی روزگار جوانی (شاپور قریب ۱۳۷۷) بود که محبوب شد و با مجموعه همسایه‌ها (محمدحسین لطیفی ۱۳۷۹) توانایی‌هایش را به رخ همگان کشید. او در سینما هم موفق بود. در معجزه خنده بازی زیبایی ارائه داد و بازی اش در فیلم مرد بارانی نظرات متفاوتی را برانگیخت.

 

بیوگرافی کیهان ملکی

 

بیوگرافی قربان نجفی

قربان نجفی سال ۱۳۴۷ در فیروزآباد فارس متولد شده است. بازیگر سینما و تلویزیون اهل ایران است.

فارغ‌التحصیل رشته تئاتر از دانشکده سینما و تئاتر دانشگاه هنر است. وی از سال ۱۳۷۳ همکاری خود را با رادیو. آغاز کرد. او اولین بار در سال ۱۳۷۵ بازی در سینما را با فیلم «سایه به سایه» به کارگردانی «علی ژکان» تجربه کرد. او در عرصه خوانندگی. نیز فعالیت می‌کند.

 

بیوگرافی قربان نجفی

 

بیوگرافی نگار جوکار

نگار جوکار ۲۷ مهر ۱۳۷۷ در تهران متولد شد. بازیگر است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته تئاتر از دانشگاه سوره می باشد، فعالیت خود را با اتودهای دانشجویی شروع کرد سپس وارد عرصه سینمایی و تلویزیونی شد.

 

بیوگرافی نگار جوکار

 

بیوگرافی امید علیمردانی

امید علیمردانی ۲ مرداد ۱۳۶۴ تهران متولد شده است. بازیگر و نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون است.

وی دانش‌آموخته رشته فیلم‌ سازی و کارگردانی در مقطع کارشناسی از دانشگاه هنر است. در آثاری همچون «قصه پریا»، «نارنجی پوش»، «ازدواج در وقت اضافه»، «خفه‌گی»، «ستایش ۲»، «چارچنگولی» و «ستایش ۳» به عنوان «بازیگر» حضور داشته است.

 

بیوگرافی امید علیمردانی

 

بیوگرافی شهرام پوراسد

شهرام پوراسد سال ۱۳۴۷ در تهران متولد شده است. یک هنرپیشه ایرانی است.

وی دارای لیسانس تئاتر از دانشگاه آزاد واحد تهران می‌باشد.

فعالیت هنری اش را با موسیقی آغاز کرد. پس از مدتی توسط پدرش با هنر عکاسی آشنا شد و دوره‌های مختلف عکاسی را درایران و آلمان گذرانید. بین سال‌های ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۱ در چندین نمایشگاه گروهی عکاسی شرکت کرده‌ است.

در سال ۱۳۷۲ با فیلم آخرین شناسایی (علی شاه حاتمی) سینما را تجربه کرد؛ و همچنین مدتهاست به عنوان گوینده و بازیگر با شبکه جوان رادیو همکاری دارد.

 

بیوگرافی شهرام پوراسد

 

همچنین سایر عوامل تولید این مجموعه شامل حامد خاکدامن مدیر تولید، عبداله عبدی نسب مدیر تصویر برداری، مجید کرباسیان ورنامخواستی مدیر برنامه ریزی، مهدی سعیدی طراح صحنه و لباس، سید جلال موسوی طراح چهره پردازی، عبدالرضا حیدری صدابردار، امیر مرایی مدیر تدارکات، عادل سلطانی دستیار اول کارگردان، داریوش اسقایی منشی صحنه و نادر پیرزاده عکاس هستند.

 

منبع: ویکی پدیا / بخش بیوگرافی پیکوپرای

اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب
کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است.هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.