منو

آیا کالدرون قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد؟ + علت

آیا کالدرون قراردادش با پرسپولیس را فسخ کرد؟ + علت

گابریل کالدرون بخاطر عمل نکردن مسئولان باشگاه به تعهداتشان قراردادش را با این تیم فسخ کرده است در ادامه جزئیات خبر را بخوانید.

فسخ قرارداد کالدرون با پرسپولیس

گابریل کالدرون روز اول ژانویه با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس با تاکید بر اینکه این باشگاه به شروط منعقد در قرارداد عمل نکرده، از فسخ قراردادش به همین دلیل خبر داده بود.

سرمربی آرژانتینی پرسپولیس با اشاره به شروطی که در قراردادش وجود داشته، فسخ این قرارداد را به مسئولان باشگاه را اعلام کرده است. با این حال این مربی ارتباطش با مسئولان باشگاه را قطع نکرد و همچنان به طور شفاهی مسائل و مشکلات را به آنها اعلام کرد.

کالدرون از این جهت رابطه اش با مسئولان باشگاه را حفظ کرد تا بتواند باقی مانده طلبش از این باشگاه را دریافت کند. او پس از اینکه قسط اول قراردادش را به طور کامل دریافت کرد، نه تنها خودش رسما اعلام کرد به ایران نخواهد آمد بلکه به دستیارانش هم توصیه کرد با سفر کوتاه مدت به ایران وسایل شان را جمع کنند و تهران را ترک کنند.

همین اتفاق روز سه شنبه رخ داد و دستیاران خارجی او با سفری یک روزه به ایران وسایل شخصی خود را جمع آوری و بامداد چهارشنبه ایران را ترک کردند.

مسئولان باشگاه پرسپولیس نیز که از چند روز پیش می دانستند شانس بازگشت کالدرون به ایران کم است رایزنی برای پیدا کردن جانشین او را آغاز کردند اما هنوز نتوانسته اند به گزینه های قطعی و نزدیک به توافق برسند تا تلاش هایشان در این راستا ادامه داشته باشد.

 

منبع: نمناک

اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب
کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است. هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.