منو

آدرس جدید پیج اینستاگرام امیر تتلو

چندی پیش پیج اینستاگرام امیر تتلو به دلایل نا مشخصی بسته و از دسترس خارج شد. آدرس جدید پیج اینستاگرام امیر تتلو به صورت معتبر در حال حاضر منتشر نشده است ولی تتلو در صفحه رسمی یوتیوب خود که قبل از بسته شدن پیج منتشر کرده بود فعالیت های خود را ادامه می دهد.

قبل از این ماجرا این اتفاق برای پیج اینستاگرام امیر تتلو رخ داده بود که مجدد با آدرس جدید امیر تتلو اقدام به ادامه فعالیت کرد. جالب است بدانید قبل از بسته شدن آدرس جدید پیج اینستاگرام امیر تتلو، او با فرشید امیر شقاقی (مونتیگو) اختلافات لفظی داشته اند. بعضی از طرفداران یا همان تتلیتی ها فرشید امیر شقاقی ملقب به مونتیگو را مقصر این داستان ها می دانند.

صفحه اینستاگرام جدید امیر تتلو

مورد دیگر قبل از این اتفاق، جنجال درخواست امیر تتلو در مورد استوری او برای پیدا کردن همسر خود در رنج سنی ۱۵ الی ۲۰ سال برپا شده بود. جالب است بدانید امیر تتلو متولد ۳۰ شهریور ۱۳۶۶ (۳۲ ساله) می باشد. خیلی از منتقدان و مردم عادی این درخواست امیر تتلو را محاکمه کردند و دلیلی برای ریپورت کردن پیج اینستاگرام او شد.

حال تا معلوم شدن علت اصلی بسته شدن این رسانه ۴ میلیون نفری، امیر تتلو فعالیت خود را در یوتیوب و کانال تلگرام خود ادامه می دهد. در حال حاضر کانال تلگرام او بالای ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر دنبال کننده دارد.

آدرس قبلی اینستاگرام تتلو: AmirTatalooi

آدرس جدید اینستاگرام تتلو: Tataloo

آدرس کانال تلگرام تتلو: AmirTataloo7

آدرس کانال یوتیوب تتلو: TheAmirTataloo

آدرس فیس بوک امیر تتلو: AmirTataloof

در صورت ثبت و ارائه آدرس جدید پیجاینستاگرام امیر تتلو، در همین وبسایت در اولین زمان اعلام خواهد شد.

اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram

مطالب مرتبط

پیشنهاد سردبیر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب
کلیه حقوق برای پیکوپرای محفوظ است. هر گونه کپی از مطالب سایت تنها با ذکر نام منبع و درج لینک مطلب مجاز میباشد.